ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

هفت مورد توصیه زمانی که مالک

شش ماه گذشته برای من و شرکت من تبدیل شده به سخت ترین روزها. و این شامل دو یا سه سال اول است که در آن ما اساسا فقط از پول کافی برای زنده ماندن ساخته شده بودیم (که در حقیقت این بد نبود، با کمال تعجب، و در واقع به نوعی هم سرگرم کننده بود). اما این بار، ما انتظار پولی که در پایان کار پرداخت می شود را داریم، در واقع، فرش زیر ما را پاره پاره شده است. البته ما مقدار زیادی از پول را برای تآمین نیروی کار و مواد نیاز داریم. ما تقریبا هر دارایی در شرکت را به سمت این پروژه پرتاب کردیم به طوری هیچ سمت چپی وجود ندارد. ما با تمام وجود احساس قلبی به پروژه ها داریم همان حسی که نسبت به خانه خودمان داشتیم.

در حال حاضر، شش ماه پس از اتمام پروژه، ما هنوز پولی دریافت نکرده ایم برای اولین بار از چهار برنامه پرداخت که شش ماه پیش بوده است. بنابراین حتی اگر هیچ چیز درحال حل و فصل نباشد، من مطمئنم که به ما در نهایت خواهد پرداخت می شود. این عمدتا به دلیل سوابق من که بسیار دقیق است و اسناد و مدارک در طول پروژه را نگه داشتم و مطمئن شوید از مصوبات در نوشتن قرارداد. این توجه به جزئیات هنگامی که در تلاش برای جمع آوری پول، چرا که مردم تمایل دارند که فراموش کنند که آن را پرداخت کرده اند به ویژه هنگامی که آن شامل دستور تغییر میباشد.

بنابراین در حالی که موضوع ما هنوز حل و فصل نشده است، من چند چیز در مورد برخورد با عدم پرداخت و مسائل دیگر آماده کردم و من می خواهم به اشتراکبگذارم یک تعداد کمی از آنها را تا شاید شما بتوانید کمی بهتر پس از آن زمان بعدی خانه مجازی خود را انجام دهید.

1.تجسم آنچه شما در حال برخورد با

شرایط در میان انواع مختلف سازمان بسیار متفاوت هستند. شرایط خاص من یک نهاد عمومی بود، به طور خاص یک مدرسه بود. من می دانم، آنیک شوکه که یک مدرسه سخت بود وقتی که زمان را به پرداخت آن آمد است. با این حال، دانستن اینکه چگونه به مقابله با هر نوع خاصی از سازمان یک جایزه بزرگ بدانند مهم چگونگی مدیریت این وضعیت است. حتی اگر نهادهای عمومی سخت هستند، آنها معمولا پرداخت صورت حساب خود – در نهایت. سرمایه گذاری در شهرداری ها (مانند اوراق قرضه شهرداری) برخی از مطمئن ترین سرمایه گذاری در خارج وجود دارد چرا که این سازمان به ندرت به طور پیش فرض (من حدس می زنم دیترویت دورافتاده است).

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

بخش خصوصی بسیار متفاوت است در آن شرکت ها می توانند به “POOF” بسیار آسان تر. پس، دوباره، شما نیاز به یادآوری این مسئله می دانم که شما در حال برخورد با چه هستید. آیا این یک نهاد عمومی، نهاد خصوصی، دولتی و خصوصی مشارکت، و یا یکی از کسانی که لباس نیمه دولتی مبهم؟ همه از این سازمان ها خصلت و راه به سمت پرداخت که بهترین کار خواهد کرد.

2. در نظر بگیرید یک وکیل – اما فقط نظر

این شرایط دریافت در زمان پیچیده است، اما در زمان های دیگر، آنها بسیار ساده است. در مورد من، این یک وضعیت روشن از صاحب عدم تمایل به پرداخت و آینده با دلایل نادرست برای انجام آن بود. استخدام یک وکیل می تواند کاملا به حاشیه سودی که حق شماست ضربه بزند. و فکر نمی کنم شما هزینه های قانونی در حل و فصل کنید – آن را نه تنها اتفاق خواهد افتاد.

گاهی اوقات یک وکیل یک درصد از پول به جای یک هزینه ساعتی را، اما این درصد اغلب بیش از 30٪ خواهد بود. بنابراین اگر مالک به شما مدیون 50 درصد از ارزش قرارداد، شما احتمالا مدیون حدود 80 درصد از این پول را به بقیه و تامین کننده (اگر شما یک GC البته)، بنابراین در حال حاضر شما با پول سمت چپ بعد از شما پرداخت وکیل. در مورد من، صاحب من بدهکار 70 درصد از ارزش قرارداد، به طوری که پرداخت یک وکیل 30٪ به من در زیر آب بر روی این پروژه قرار داده است.

شما همچنین باید متوجه باشید که وکلا فرآیند کار را طولانی تر می کنند که پول بیشتری دریافت کنند. من یک باور است که مردم در این کشور معمولا با پول و سود کوتاه مدت است که آنها را ناخواسته و شاید ناخودآگاه هدایت وضعیت در یک جهت است که آنها بیشتر پول می سازد هستم. گاهی اوقات یک راه حل بسیار ساده تر وجود دارد و کار با تمام سخنان نامفهوم قانونی گرفتار می تواند باعث از دست رفتن سایت گزینه های دیگر گران قیمت کمتر.

3. فایل حق رهن یک مکانیک (اگر شما می توانید)

در پنسیلوانیا، قانون می گوید که شما می توانید یک حق رهن در یک نهاد صرفا عمومی فایل نیست. با این حال، زمانی که بخش خصوصی و برای فعالیت های در حال انجام در سود تسهیلات، مانند عروسی، کلاس های شب، آموزش موتور سیکلت، و غیره وجود دارد، قوانین بسیار خاکستری است. من دیده ام شهرداری نوسازی آپارتمان ها از طریق کمک مالی عمومی و سپس اجاره آنها را در بازار خصوصی. این شرایط دشوار به درک، بنابراین پیشنهاد من خواهد بود به پرونده حق رهن و دولت چرا شما فکر می کنم این است در چارچوب قانون به انجام این کار. آنها به احتمال زیاد فایل اعتراض و سپس یک دادگاه در نهایت تصمیم بگیرد چه چیزی پیمانکار حق انجام دهید، اما در عین حال، شما آنها را نشان داده ایم که کسب و کار شما. همچنین، یک جدول زمانی به فایل حق رهن یک مکانیک وجود دارد. در PA آن را شش ماه از آخرین روز شما بر روی این پروژه هستند، و اگر در این زمان منقضی می شود، حقوق حق رهن خود را رفته اند.

شما همچنین می تواند یک استدلال را، در مورد یک پروژه عمومی، که آنها در حال رفتن هرگز به فروش ساختمان (به خصوص مدرسه)، پس از آن مهم نیست که اگر شما فایل حق رهن. با این حال، آنها حق تصرف در ساختمان خود را نمی خواهم. تاثیر آن بر اعتبار سازمان و دلخوری به طور کلی است، بنابراین اگر شما می توانید آن را انجام دهید، آن را انجام دهد. اما من پیشنهاد داشتن یک وکیل برای این. راه های به پرونده حق رهن در خود شما وجود دارد، اما شما اعتبار بسیار بیشتر اگر آن را توسط یک وکیل واصل شده است.

4. در نظر بگیرید میانجیگری – اما دوباره، تنها در نظر

من رفته اند و نه به میانجیگری در پروژه های من (هنوز). با این حال، من داستان را با درجات مختلفی از موفقیت شنیده اند. قرارداد معمولا دولت خواهد شد اگر میانجی گری قبل از تشکیل پرونده دادخواست و یا اگر این وضعیت باید به داوری الزام آور یا چیزی شبیه به رفتن اجباری است. اما فقط به خاطر شما را در میانجیگری هستند، به این معنا نیست که صاحب نیاز به هر نوع تلاش معقول در ساخت یک حل و فصل.

همچنین در نظر داشته باشید که شما در حال رفتن به مجبور به پرداخت وکیل خود را از طریق این بحث و / یا استدلال مشقت بار نشستن است. بنابراین پیشنهاد من این است برای انجام یک تجزیه و تحلیل از چه مقدار این که کل آن کمک خواهد کرد. من می دانم که غیر ممکن است به مطمئن شوید قبل از انجام آن، اما خارج از میانجیگری در آینده با تفکیکپذیری اما هنوز هم به علت یک وکیل هشت ساعت از هزینه های است که احتمالا بدترین حالت.

5. شارژ بهره بر روی پرداخت بدهی های فعلی

آنها ممکن است قادر به استدلال می کنند که بهره پرداخت برجسته باید در نوشتن قبل از این توافقنامه را امضا شدن قرار داده است، و شاید حتی قرارداد هر دو طرف از هزینه های مالی در مقدار بدهکار را تسکین می دهد. با این حال، به نظر من، اگر قرارداد توسط یک حزب را نقض، پس از آن که باید حداقل از بین بردن طرف دیگر از بند مانند این. شما ممکن است پایان کار نبود تا گرفتن منافع در پایان، اما حداقل پرتاب گاز کمی در آتش و بالا بردن ابرو خود را کمی. اگر شما نشان می دهد که شما که توانائی بیشتری برای محاسبه هزینه های مالی در توازن برجسته، آن می تواند یک راه طولانی است. یک فرصت خوب که شما را از پول سرمایه گذاری در پایان از همه چیز تعلق می گیرد وجود دارد، اما آن را حداقل به گلدان از پول برجسته خواهد رفت و شاید حل و فصل بالاتر دریافت کنید.

6. فایل طرح دعوی در دادگاه (اگر شما را به)

من صادقانه فکر می کنم این باید آخرین راه حل باشد. هنگامی که شما فایل طرح دعوی در دادگاه مالک فقط دیوار و در دست گرفتن پول حتی برای دیگر که در نهایت آنها در کوتاه مدت بهره مند خواهند شد و فقط نگه داشتن شما تامین مالی این پروژه را برای دیگر. به علاوه، هزینه های آماده سازی یک مورد و رفتن به دادگاه های فوق العاده ای است. این مهم است که بدانید که دقیقا چه مدت شما باید به فایل طرح دعوی در دادگاه در وضعیت خاص خود را. این است که احتمالا قطعه مهم ترین از اطلاعات است که یک وکیل را به شما بدهد. بدیهی است، داشتن که زمان منقضی بدترین حالت است. من فکر می کنم پنسیلوانیا می گوید که من دو سال از زمانی که من حق رهن مکانیک را به شکایت در دادگاه واصل شده است. اما نیز وجود دارد که قانون مرور بر روی این پروژه در حدود 7-10 سال، پس در واقع، من نمی دانم که اعمال می شود. اما بسیار مهم است که این اطلاعات تایید شده توسط یک وکیل.

7. هنوز آخرش نشده است

ما باید به یاد داشته باشید که سازمان در راه عجیب و غریب رفتار می کنند، به ویژه آنهایی که بزرگ و نهادهای عمومی حتی سخت تر برای مقابله با. این کار که منظور من یک پروژه عمومی بنابراین من مجبور به بافتن راه من را از طریق بوروکراسی که وضعیت طیف قبل از اینکه بتوانم در هر نقطه است. و به من اعتماد، آن است که فوق العاده خسته کننده است. آنها شما را از هر مسیر ممکن به قدرت را مسدود و بله، من می خواستم به دمدمی مزاجی. من از نوع به هر کسی در کنار مالکیت دمدمی مزاجی بود، اما نه. شما باید مراقب باشید از انجام کارها است که می تواند در نظر گرفته شود تهمت، افترا، و یا نوعی دیگر از رفتار مخرب. چیزهایی مثل این تنها رفتن به وضعیت بدتر و می تواند شما را در دردسر قانونی و همچنین قرار داده است. هر بار که من را به یک مالک بود که در اطراف من هل دادن دهن ام، آن کار نمی کند افزایش خصومت و تنش به خوبی و فقط ایجاد برای بقیه این پروژه است.

کانسترکت یک شرکت ساختمانی با تجربه کاری از سال 1991 است. تخصص ما در ساخت ساختمان، طراحی داخلی، تزیینات خانه و غیره است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *