ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

صنعت ساخت و ساز از LT

تری سیجربرگ می داند که چه زمانی صنعت ساخت و سازدرحال آرام شدن یا خاموشی است- قبل از سازندگان.


او آن را می دانستند شش ماه قبل از ظهور حباب مسکن و صنعت اخراج چند میلیون کارگر، زمانی که او احساس سازندگان در حال حرکت از پروژه های جدید برای بازسازی آنهایی که – نشانه های افول فعالیت آن است .

و او می داند حال حاضر در مقابل اتفاق می افتد، او مطمئن از آن، تا آن را برای مدتی شناخته شده است: فعالیت هایی که در حال جمع شدن است. مردمی در حال ساخت و ساز جدید همه چیز – دفاتر و زندان چیزهای دیگر غیر مسکونی، عمدتا – و مشاغل تقریبا خاص به دنبال. “ما در 18 ماه گذشته را صرف آماده برای رشد قابل توجهی،” او گفت هفته گذشته است.

سیجربرگ مدیر عامل شرکت مسا صنایع شرکت، که به فروش می رساند مواد و تجهیزات به شرکت های ساخت و ساز در سراسر کشور و در سراسر جهان است. او از طریق دستور آمدن در درب او را در سینسیناتی سنج بهداشت صنعت. در این معنا، سیجربرگ یک فشار سنج حیاتی برای بازار کار ایالات متحده، که افزایش (مانند آن بود) است و بیش از 15 سال گذشته با بخت و اقبال از صنعت ساخت و ساز کاهش یافت.

رکود بزرگ نیش بزرگ از اشتغال ساخت و ساز صورت گرفت، اما با نگاه به آینده، صنعت به بازار کار مهم است، به ویژه برای کارگران بدون مدرک دانشگاهی. برای آینده قابل پیش بینی، یک دلیل بزرگ شما می خواهم استخدام کارگر آمریکایی است که برای ساخت چیزی در اینجا.

از 2000s یک دهه وحشتناک برای رشد اشتغال بود، اما آنها بزرگ برای سازندگان بودند. بین سال های 2000 و 2006، در اوج حباب مسکن، کشور اضافه 900،000 شغل ساخت و ساز. که به یک پنجم از تمام مشاغل خالص در آن زمان در اقتصاد ایجاد بوده است. اما کسانی که شغل همه از بین رفته در طول رکود اقتصادی، و سپس برخی از. صنعت ساخت و ساز 2.1 میلیون شغل 2007-2010 ریخته، معادل یک چهارم از دست دادن شغل خالص کشور است.

اخیرا صنعت را آغاز کرده است دوباره بجای اول برگشتن. اقتصاد 500،000 شغل ساخت و ساز در چهار سال گذشته اضافه شده است، و مخارج ساخت و ساز به طور کلی افزایش یافته است. شخصی ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی است تا از سال 2010، بیش از اندازه کافی برای جبران کاهش در هزینه های ساخت و ساز دولت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *