ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

نکاتی درباره کابینت آشپزخانه مدرن و شیک

نکاتی درباره کابینت آشپزخانه

آشپزخانه بی شک یکی از مهمترین بخش های هر خانه است که فعالیت های بسیاری در آن انجام می شود. بنابراین، با اطمینان میتوان پیشنهاد داد که بهتر است ضمن انتخاب یه دکوراتور حرفه ای سلیقه ی شخصی خود را هم در طراحی داخلی آن به کابرده تاضمن موضوع رعالیت اصول طراحی، در نهایت از سلیقه خود در این فضای مهم هم بهره مند شوید. نکاتی درباره کابینت آشپزخانه در زیر خدمت شما گفته میشود.

آشپزخانه بی شک یکی از مهمترین بخش های هر خانه است که فعالیت های بسیاری در آن انجام می شود. بنابراین، با اطمینان میتوان پیشنهاد داد که بتر است ضمن انتخاب یه دکوراتور حرفه ای سلیقه ی شخصی خود را هم در طراحی آن به کابرده تاضمن موضوع رعالیت اصول طراحی، در نهایت از سلیقه خود در این فضای مهم هم بهره مند شوید.

نکاتی درباره کابینت آشپزخانه مدرن و شیک

مهمترین نکته  آشپزخانه در اینست که کابینتو فضاهای نگهداری وسایل و مواد غذایی فراوانی داشته باشد تا نمای آن شلوغ و درهم ریخته به نظر نرسد. بدین ترتیب، جای بیشتری برای قرار دادن لوازم مفید و زیبا خواهیم داشتمهمترین نکته در آشپزخانه اینست که کابینت و دیگر فضاهای نگهداری وسایل و مواد غذایی فراوانی داشته باشد تا نمای آن آشفته و درهم ریخته به نظر نرسد.

نکاتی درباره کابینت آشپزخانه مدرن و شیک
 رنگ های نارنجی، قرمز،بنفش و سبز، حس زنده بودن و شکوه را برای آشپزخانه به ارمغان آورده که این حس حاصل تقابل رنگ های دیوارها و وسایل است. یکی از رنگ های جذاب در آشپزخانه، رنگ آبی است. کاشی های آبی نیز می توانند همین جلوه را پدید آورند..

کابینت آشپزخانه
اگر در زمینه ی اصلی رنگ دیوارها یا کاشی ها، طرح ها و خطوطی نیز دیده شود، بر جذابیت فضا افزوده می شود. از این رو، سعی کنید طرحی راانتخاب کنید که بافت آن نیز به دلنشین کردن فضا کمک کند.

برای به دست آوردن نکات بیشتر درباره دکوراسیون داخلی و نقش کابینت آشپزخانه در آن میتوتنید به مقالات دیگر ما سر بزنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *