ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

نورپردازی در طراحی داخلی مدرن

نورپردازی در طراحی داخلی

زندگی در ساختمان‌های سربه فلک کشیده امروزی، همواره در پرتوهای جانفزای نور خورشید قرار ندارد.امروزه به خصوص نقش این علم در معماری داخلی بسیار مهم و جذاب و تاثر گذار می باشد. نورپردازی در طراحی داخلی امری بسیار مهم است.

با افزایش كارآیی صنعت برق و امكانات تكنولوژیك مربوط به آن و هنر معماری،استفاده از محصولات وابسته به آن نیز رشد چشمگیری داشته است؛ چنانكه باید اذعان داشت روشنایی راه را برای یك تحول در شناخت و طراحی معماری باز كرده است.

نورپردازی در طراحی داخلی

 این محصولات كه مشتمل بر انواع چراغ‌ها و سیستم‌های روشنایی هستند، ابزار اصلی نورپردازی ها را تشكیل می‌دهند. با تنوع این ابزار، طراحان با مساله‌ای مواجه می‌شوند و آن انتخاب صحیح وسیله نوری و تعیین محل مناسب برای آن است که بسیار مهم میباشد.

نورپردازی در طراحی داخلی مدرن

چنین مشكلی پیچیده‌تر از تامین كمی نور است. اگر چه لامپ‌های عریان قادرند نیازهای كمی نور را به آسانی مرتفع كنند، واضح است كه جنبه‌های دقیق تامین آسایش و نكات ظریف زیبایی‌شناسی از عهده این وسایل ساده بر نمی‌آید.

نورپردازی در طراحی داخلی

در حقیقت گره كار در تهیه و تامین نور نیست بلكه تنظیم منابع نوری برای خلق محیط مناسب بصری مساله اصلی و مهم کار است.

نورپردازی در طراحی داخلی

در بررسی‌های انجام شده پیرامون استفاده افراد از نور و چگونگی نور پردازی منازل مسكونی یا بطو کلی محیط خود، اطلاعاتی راه‌گشا به دست آمده است كه راه را برای راهنمایی تولیدكنندگان، طراحان و نهایتا استفاده‌كنندگان باز می‌كند

نورپردازی در طراحی داخلی مدرن و شیک

یا باعث سوق دادن آنان به سمت استفاده از منابع نوری مطلوب و راهنمایی تولید‌كنندگان، طراحان و نهایتا استفاده كنندگان باز می‌كند

نورپردازی در طراحی داخلی

و یا باعث سوق دادن آنان به سمت استفاده از منابع نوری مطلوب و راهنمایی عموم به استفاده درست از منابع در اختیار می‌شود. که در روزهای آتی بیشتر به نکات آن می پردازیم.

شرکت مارون دکور در جهت بهبود نورپردازی در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی منزل شما قدم برمیدارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *