ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

نکات طراحی داخلی شیک و مدرن

در مقالات قبلی  به اهمیت طراح در کار بازسازی پرداختیم ، نکات طراحی داخلی شیک و مدرن بسیار گوناگون میباشد اما یادتان باشد که طراحی داخلی بی شک مهم تر از اجرا می باشد چراکه اجرای ضعف دار را می توان با اندک هزینه ترمیم کرد اما اگر در طراحی داخلی منزل خود ضعفی داشته باشید هزینه ترمیم و تغییر آن بسیار بالاتر خواهد بود.

اما نقش طراح فقط در انتخاب متریال ها پر رنگ نخواهد شد بلکه در ست کردن اشکال ، اجسام و رنگ ها و هارمونی کلیه موارد و نحوه ی اجرای آن ها هم نقش بسزایی خواهد داشت.

نکات طراحی داخلی شیک و مدرن

یکی از نکات طراحی داخلی شیک و مدرن این است که مهم ترین قسمت در طراحی منزل سقف کناف و کابینت آشپزخانه می باشد که بیشترین تاثیر را شکل گیری محیط شما دارد، پس طراح باید سبک محیط را از شما جویا شود و با توجه به سلیقه شما از سقف به کف کار طراحی محیط را با صرف وقت کافی شروع کرده و طراحی 3بعدی آن را بدست شما برساند.

نکات طراحی داخلی شیک و مدرن

این نکته را هم اضافه کنیم که متریال هایی مثل کاغذ دیواری را همیشه به صورت لایو و حضوری انتخاب کرده و به طرح سه بعدی اکتفا نکنید چراکه دنیای کاغذ دیواری در نرم افزار 3بعدی به اندازه واقعیت نیست و انتخاب شما در این صورت محدود می شود.البته میتوانید تم رنگی مورد نظر را در طرح ببینید و طرح اصلی را حضوری انتخاب و تایید کنید.

نکات طراحی داخلی شیک و مدرن و زیبا

چراکه در نهایت شما می خواهید در آن محیط در طول زمان زندگی کنید و اگر به عبارتی عاشق کار خود نباشید زود از این تغییرات پر هزینه خسته خواهید شد، البته بهتر است بیش از حد از سلایق شخصی خود استفاده نکنیم و بعضا در قسمت هایی کار را بدست طراحان دکوراسیون داخلی بسپاریم و مشاوره کنید

نکات طراحی داخلی شیک و مدرن

تا با تجربه و مهارت خود در نهایت طرحی ماندگار تر در محیط خود داشته باشیم، چرا که طراحی داخلی نیاز به تخصص و تجربه ی بالایی دارد و امروزه هزینه های بسیار زیادی برای بازسازی یک محیط پرداخت می شود و هرگونه اشتباه در طراحی یا انتخاب متریال در نهایت به ضرر شما خواهد بود.

نکات طراحی داخلی شیک و مدرن

در مورد سبک هم این نکته را فراموش نکنید که سبک انتخاب شما بهتر است با نمای منزل و مشاعات آن هارمونی نسبی داشته باشد این کار باعث می شود زمانی که وارد محیط می شوید احساس دوگانگی نکنید اما اگر در مشاعات یا نمای محیط خود دارای ضعف های زیادی هستید بهتر است بی تفاوت به آن ها کار خود را به اتمام رسانده و در اسرع وقت برای مشاعات و ترمیم نما اقدام کنید

نکات طراحی داخلی شیک و مدرن

این ها بخشی از نکات طراحی داخلی شیک و مدرن بودند منتظر مقاله های دیگر دکوراسیون داخلی مارون در این زمینه باشید . . .