ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

درباره دکوراسیون حمام

دکوراسیون حمام

حمام یکی از مهم ترین عناصر معماری هر خانه ای است . درباره دکوراسیون حمام نکات زیادی وجود دارد ولی باید دانست که در گذشته حمام نه فقط محلی برای استحمام ، بلکه جایی برای انبار کردن لوازم و وسایل کهنه و…. بود . این روزها دیگر حمام محل آرایش و پیرایش جسم و روح تلقی می شود . حتی گاهی استراحت فردی از همین نقطه شروع می شود .

بعضی از حمام های امروزی کاربری های تجملی و رفاهی زیادی نیز دارند : استخرهای کوچک ، سونا و جکوزی برای تفریح و سلامت اعضای خانواده در این فضا قرار داده می شود . بعضی دیگر از حمام های امروزی که در آپارتمان های کوچک وجود دارند ، از ابعاد کوچک تری برخوردارند اما بازهم بی اهمیت نیستند .

درباره دکوراسیون حمام شیک و مدرن
عناصر مهمی که در بوجود آمدن طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی حمامی مناسب و زیبا کاربرد داردعبارت است از : کفپوش مناسب ، پوشش دیواری ، استفاده از هواکشی با قدرت مناسب برای تخلیه ی بخار ، کابینت هایی پی وی سی برای قرار دادن حوله و دیگر لوازم جانبی ، انواع بافت ها و رنگ ها.

درباره دکوراسیون حمام

با انتخابی صحیح از تمامی این مجموعه به فضای دلخواه که آرامش شما را برقرار کند دست می یابید
به هنگام انتخاب کفپوش مناسب برای حمام نکاتی مانند کیفیت ، سایز ، رنگ ، الگو ، طرح و بافت را باید در نظر داشته باشید که البته دور از ذهن نیست .  
از بهترین گزینه های انتخابی برای کفپوش حمام ، سرامیک است مثل قدیم اما با طرحی جدید ! . چرا که به راحتی تمیز می شود ، در برابر آب مقاوم و از لحاظ طرح و رنگ هم بسیار متنوع است .

درباره دکوراسیون حمام

درباره دکوراسیون حمام

استفاده از سرامیک های شیار دار در اطراف وان بسیار توصیه می شود چرا که به هنگام خیس بودن کف حمام این دسته از سرامیک ها امنیت بالاتری را فراهم می کنند ، یعنی میزان سر خوردگی را کمتر می کنند در حمام هایی که کف آن شیب زیادی دارد بهتر است سرامیک هایی با سایز کوچک نصب کنید تا هم شیب کمتر به نظر رسد و آسیب دیدگی در بین سرامیک ها به وجود نیاید

درباره دکوراسیون حمام
اگر حمامی بزرگ و عریض دارید بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنید تا کوچک تر و گرم تر و صدالبته شیکتر به نظر برسد . استفاده از لوازم جانبی مانند تابلوهای تزئینی و دکورهای چوبی در این حمام ها باعث می شود که فضا کوچک تر و گرم تر جلوه کند . استفاده از حوله های طرحدار و پوشش دیواری نقش دار ، محیط حمام را به جایی دنج و گرم تبدیل می سازداستفاده از آینه در هر مکانی باعث نورانی شدن و بزرگ جلوه داده شدن آن فضا می شود بنابراین استفاده از آینه در حمام بسیار توصیه می شود و همچنین باعث تمیزتر جلوه دادن این فضا می شود.

نکات بالا درباره دکوراسیون حمام بود که قابل تامل بودند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *