ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

نسل جدید عایقکاری رطوبتی ساختمانی

نسل جدید عایقکاری رطوبتی ساختمانی

در کار بازسازی منزل و تغییر در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی محیط علاوه بر عواملی که به زیبایی و کارایی فضا ارتباط دارد نباید از عوامل فنی و اصولی سازی در تاسیسات و موارد حساس مانند نسل جدید عایقکاری رطوبتی ساختمانی و.. غفلت کرد.

یکی از مشکلات اساسی که در اکثر ساختمان ها در فواصل زمانی مختلف دیده می شود مشکل نم و رطوبت است که بعضا پیش می آید , خسارت جبران ناپذیری را به ساختمان وارد می کند و یکی از راهکارهای مقابله با آن عایقکاری رطوبتی است که از گذشته تا بحال به شکل های مختلف انجام شده است .

نسل جدید عایقکاری رطوبتی ساختمانی در دکوراسیون داخلی

در کشور ما با توجه به اقلیم و آب و هوایی و برخی عوامل دیگر متداولترین عایق رطوبتی قیر گونی است  که البته با پیشرفت روزافزون تکنولوژی این روزها جای خود را به عایقهای پیش ساخته یا همان ایزو گام داده است .

نسل جدید عایقکاری رطوبتی ساختمانی شیک و زیبا

اما با پیشرفت علم و صد البته گرانی مواد نفتی و قیر ، مهندسان را به آن داشت تا از مواد شیمیایی جهت عایق بندی سازه و ساختمان استفاده کنند که نتیجه ی آن هم از نظر اقتصادی ،  کیفیتی و کارایی بتواند با سایر عایقهای روز بازار دنیا رقابت کند.

نسل جدید عایقکاری رطوبتی ساختمانی زیبا و شیک

نتیجه ی این تحقیقات عایق رطوبتی با قابلیت انعطاف است که با استفاده از رزینهای اکریلاتی و استایرنی که با آب حل می شود و صورت یک لایه نازک روی سطوح مورد نیاز اجرا میشود و درعین حال انعطاف پذیر نیز می باشد . از جمله مزایای این عایق جدید نکاتی به شرح زیر است :

نسل جدید عایقکاری رطوبتی ساختمانی شیک و زیبا

۱. فاقد آلودگی و آسیب های فیزولوژی است

۲ . کاربرد آنها ساده می باشد

۳ . رنگ پذیرند

۴ . خطر آتش سوزی ندارند

۵ . چسبندگی خوب و قابل قبولی نسبت به سطوح مختلف دارند

منتظر مقاله های دیگر دکوراسیون داخلی مارون در این زمینه باشید…

نسل جدید عایقکاری رطوبتی ساختمانی شیک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *