ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

بازی با نور

 

نورپردازی

نورپردازی قسمت های مختلف خانه ، هال ورودی، راهروها را نیز فراموش نکنید. این اماکن در هر خانه ای باید ازبازی با نور  فراوان برخوردار باشند به خصوص راه پله ها که در حفظ ایمنی و سلامتی خانواده و میهمانان اهمیت به سزایی دارد. نورپردازی قسمت های مختلف خانه ، هال ورودی، راهروها را نیز فراموش نکنید. این اماکن در هر خانه ای باید از بازی با نور فراوان برخوردار باشند

به خصوص راه پله ها که در حفظ ایمنی و سلامتی خانواده و میهمانان اهمیت به سزایی دارد. در اینجا ایمنی دکوراسیون داخلی مهم تر از زیبایی است و بهترین روش نورپردازی روشن کردن مسیر حرکت و سطح روی پلکان با چراغ هایی است که به دیوار نصب شده و نور سقف کناف را به طرف پایین می تابانند. استفاده از چراغ های دیواری کار تعویض لامپ را نیز بسیار ساده تر می کند.

نور دکوراتیو
آنچه تاکنون بیان شد در جهت تأمین نور کافی و روشنایی لازم برای انجام فعالیت های گوناگون در هر یک از اتاق ها بود ؛ اما بازی با نور می تواند در جهت زیباسازی و جلب توجه بیننده به سوی اشیای تزئینی و ویژگی های زیبای یک اتاق نیز باشد. 

بازی با نور در دکوراسیون داخلی

بهترین انتخاب چراغ های قابل تنظیمی هستند که به صورت تک، دوتایی و سه تایی در بازار موجودند و پس از نصب در یک نقطه از دیوار می توان هر یک از آنها را به سمت دلخواه تنظیم کرد به صورتی که بازی با نور محل مورد نظر ما را روشن کند.

بازی با نور در دکوراسیون داخلی

نور این چراغ ها را می توان بر روی یک دیوار، یک تابلو و یا یک مجسمه دلخواه تنظیم کرد و یا حتی بخشی خاص و متمایز از اتاق ( مانند محل قرارگیری شومینه و یا یک آرک در سقف ) را به وسیله آنها روشن کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *