ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

طرح کابینت آشپزخانه برای افراد شیک پسند

طرح کابینت آشپزخانه

kitchen-decor-trends-for

طراحی نیاز به صرف وقت و سلیقه ی بسیار می باشد ، می توان وقت بیشتری گذاشت و با توجه به نیاز فضاهای متفاوتی را برای کابینت آشپزخانه طراحی کرد. طراحی داخلی امربسیار مهمیست و باید برای آن وقت و سلیقه ی کافی هزینه کرد در غیر این صورت از کابینت های خود زود خسته شده و احساس پشیمانی خواهید کرد.

طرح کابینت آشپزخانه

کابینت ها باید ضمن هارمونی با محیط از تکنیک های روز طراحی داخلی بهرمند باشد. استفاده از لوزام جانبی (اکسسوری ها) در کابین ها این امکان را به شما می دهد که از فضای داخل کابین خود نهاین استفاده ممکن را ببرید، پس اگر در آشپزخانه خود کمبود فضا دارید حتما به کاتالوگ اکسسوری ها سر زده و در یک یا دو کابین خود از ان ها اسنفاده کنید .

 

در ضمن اگر در شهری مرطوب مانند شمال کشور زندگی میکنید از کابینت کار خود بخواهید از یراق مطمئن تری برای کارتان استفاده کنید چراکه یراق ها در محیط های مرطوب زودتر دچار افت و خرابی می شوند ضمن آنکه بهتر است بخواهید که چهارطرف لبه ی طبقات کابینت هایتان را پی وی سی کند تا آب و رطوبت به مغز کار نرسد .همیشه بهتر طراح و مجری کابینت ها یکی باشند با انجام این کار در نهایت شما بیشترین بهره را خواهید برد و تسلط بیشتری خواهید داشت.

ضمن آن مطمئن شوید فرد طراح شخصا برای انتقال دیتیل های اجرایی به نصاب ها و ناظر کار در محیط حاضر شود و کار خود را با اصول و نقشه پیش ببرد چراکه یک طراحی داخلی موفقیت آمیز نیازمند ایجاد هماهنگی بین طرح و اجرا می باشد که در نهایت انجام این کار باید با نقشه طراح صورت گیرد، البته که دکوراسیون داخلی امروزه پیشرفت مناسبی را داشته اما این جزئیات هستند  که تقاوت را در کارهای مختلف رغم میزنند.

البته نکته که گفته شد فقط مختص به کابینت آشپزخانه نیست و این کار لازمه ی بازسازی منزل نیز می باشد. از طراح خود بخواهید تمرکز بیشتری روی طراحی کانتر کابینت شما داشته باشد چراکه از مهمترین قسمت های منزل خواهد بود. طرح کابینت آشپزخانه مهم و مشکل میباشد

البته که کانتر ها بیشتر از کابینت ها امکان ایجاد طرح های خاص را داراست و طراح می تواند مانور بیشتری روی آن دهد ضمن آن که این قسمت کوچک می تواند حتی سبک طراحی داخی شما را شکل دهد، در کل باید دید با توجه به فضا و پلان محیط بهترین شکل اجرایی آن کدام سبک است و آن سبک به چه شکلی طراحی شود.

حتی در زمان هایی که پلان شما دارای نقص است کانتر ها بهنانه ی خوبی برای رفع این نقص ها در طراحی داخلی آن می باشد که بارها این کار در منازل مختلف انجام شده است.

ما به شما پیشنهاد می کنیم این قسمت را از متریال های ترکیبی استفاده کنید و فقط به متریال کابینت (ام دی اف یا های گلس ) اکتفا نکنید.بالای کانتر ها محلی مناسب برای نورپردازی خاص و استفاد از کناف دکوراتیو می باشد. لازم به  ذکراست مارون دکور پیشتاز طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی می باشد.