ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

یک کابینت آشپزخانه خوب و مدرن

یک کابینت آشپزخانه خوب و مدرن

یک کابینت آشپزخانه خوب و مدرن ، با دوامی مناسب در خانه شما نقش بسیار مهمی را از نظر ظاهری و کارایی ایفا میکند. لذا شناخت دقیق تمام قسمت های مختلف یک کابینت آشپزخانه نقشی بسیار مهمی در انتخاب شما خواهد داشت.

از اجزای اصلی کابینت آشپزخانه می توان درب کابینت را نام برد که در نمای ظاهری و در شکل گیری دکوراسیون داخلی آشپزخانه نقش بسزایی دارد.

یک کابینت آشپزخانه خوب و مدرن

از تولیدکنندگان درب کابینت آشپزخانه می توان دو محصول مرغوب و مناسب که در ترکیه ساخته می شود نام برد و البته اخیرا هم (در سال های اخیر) شرکتی در کشور خودمان نیز اقدام به تولید این نوع درب های کابینت آشپزخانه کرده است که دارای تنوع رنگی بیش از بیست رنگ می باشد. یک کابینت آشپزخانه خوب و مدرن باید دارای رنگ بندی مناسبی باشد

یک کابینت آشپزخانه خوب و مدرن

کابینت های هایگلاس را می توان نوع دیگری از درب هایکابینت آشپزخانه نام برد که تقریبا می توان گفت به تازگی وارد بازار ایران شده و این دربها دقیقا همان مشخصاتی که در موارد بالا گفته شده را مشترکند داراند ولی در زمینه روکش های رویین درب ها از نوع روکش هایی با جنس براق  و صیغلی تر شبیه رنگهای پلیاستراستفاده می کنند که بعضا جذابیت خاصی در دکوراسیون کابینت آشپزخانه ایجاد می نماید.

یک کابینت آشپزخانه خوب و مدرن

درمورد بدنه ی کابینت ها باید به چند نکته توجه کرد، یکی جنس بدنه کابینت ها که باید با مغز ام دی اف یا نئوپان و با روکش ملامینه ساخته شده باشد و لبه بدنه کابینت نوار پی وی سی کاری شده باشد که نمای زیبایی به کار شما بدهد ، البته که رنگ نوار پی وی سی هم باید همرنگ و یا متناسب با رنگ کابینت آشپزخانه باشد.

یک کابینت آشپزخانه خوب و مدرن

توصیه می شود حتما بدنه زیر سینک خود را با کمی اختلاف قیمت از جنس پی وی سی انتخاب کرده تا آب به آن آسیبی نرساند.و اما صفحه ها، در کابینت آشپزخانه ، صفحه ی کابینت ها دارای بیشترین سطح تماس با آب ، حرارت و وزن می باشند که به همین دلیل تمامی مواد و اجزای تشکیل دهنده آن باید دارای مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت باشد.

یک کابینت آشپزخانه خوب و مدرن و شیک

روکشهای اچ پی ال دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه،  آب و خش و خراشیدگی ها می باشند که برای صفحه ی کابینت آشپزخانه مناسب می باشند  و به همین دلیل صفحات نئوپانی که دارای مقاومت بسیار کمی در مقابل آب ، رطوبت و خراشیدگی می باشند به هیچ وجه پیشنهاد نمیگردد ، عالی و مناسب برای صفحه کابینت آشپزخانه شما می باشد.

کابینت های متفاوت و کاربردی

در حال حاضر تقریبا پنج نوع صفحه کابینت موجود می باشد : صفحه با روکش ملامینه  صفحه ی پلی وود ، روکش اچ پی ال  صفحه ی نئوپان ، روکش اچ پی ال  صفحه ام دی اف ، ام دی اف 32 میلیمتر، روکش اچ پی ال  صفحه ی سنگ مصنوعی تمام اکریلیک کورین، که هریک می توانند به زیبایی و مقاومت کابینت آشپزخانه کمک کند. منتظر مقاله های دیگر دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی در این زمینه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *