ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

قانون پهن کردن فرش در خانه

قانون پهن کردن فرش در خانه و بحث آن ها و محل قرار گیری آن ها در منزل مبحث مهم و ویژه ای در دکوراسیون داخلی منزل می باشد و در خوب و مدرن نشان دادن خانه ی شما تاثیر بسزایی دارد.در انتخاب مدل قرار گیری فرش در چیدمان وسایل منزل باید به نکاتی توجه نمایید که به بهترین شکل ممکن طراحی داخلی منزل را نشان دهد:

اول از همه این که شما وقتی مبل ها را در اتاق میچینید باید توجه داشته باشید که این مبل ها حتما پایه های جلوییشان روی فرش باشد و پایه های عقبی آن ها روی زمین نباشد.

قانون پهن کردن فرش در خانه

ولی اگر در دکور منزلتان از قالیچه های کوچک استفاده می کنید نباید هیچ کدام از پایه های مبلمان شما روی قالی قرار بگیرد با این ترفند قالیچه ی شما بیشتر خودش را نشان می دهد.سعی کنید وقتی میخواهید فرش برای اتاق خود خریداری نمایید از لحاظ ابعاد طوری آن را انتخاب نمایید که از طرفین 40 الی 50 سانتی متر فاصله داشته باشد.

قانون پهن کردن فرش در خانه و طراحی داخلی

این کار منزل و اتاق شما را لوکس تر و زیبا تر نشان می دهد.شما از این قانون در اتاق های کوچک هم میتوانید استفاده کنید به این صورت که فاصله باقی مانده از هر طرف تا دیوار را 20 سانتی متر در نظر بگیرید.اتفاقا این مدل و این طرح در خانه های کوچیک خیلی بیشتر خودش را نشان می دهد.

قانون پهن کردن فرش در خانه

اگر از سقف کناف و یا کناف دکوراتیو استفاده میکنید با توجه به رنگ اتاق و نوع کناف ها شما باید از فرش هایی استفاده کنید که هارمونی رنگ اتاق و فضای نشیمن یا حتی محل کار شما نیز حفظ شود و فضای دلنشینی برای دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی شما ایجاد کند.

قانون پهن کردن فرش در خانه

گاهی اوقات خود افراد فکر میکنند که باید بازسازی منزل انجام دهند اما وقتی با کارشناسان صحبت میکنند به این موضوع پی میبرند که شاید با تغییر یک فرش و به کار بردن و استفاده درست از قانون پهن کردن فرش در خانه ویا حتی گاهی استفاده از وسایل دیگر مشکل خود را برطرف نمایند.