ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

روف گاردن ساده کودکستان کشاورزی ویتنام

روف گاردن ساده اما کاربردی

روف گاردن ساده ، روف گاردن کودکستان کشاورزی ویتنام در دومین مقاله قصد داریم به روف گاردن ساده (بام سبز) کودکستان کشاورزی در کشور ویتنام بپردازیم و محیط جالب آن که به کودکان کمک شایانی در جهت حفظ شادابی می کند شرح دهیم .

و در این مقاله 30 عکس و ایده برای شما در مورد روف گاردن قرار داده ایم

روف گاردن ساده 

بام سبز کودکستان کشاورزی در کشور ویتنام این کودکستان که به کودکستان کشاورزی معروف است روف گاردن کودکستان کشاورزی ویتنام در دانگ نای در حومه شهر هو چی مین کشور ویتنام ساخته شده است و ظرفیت پذیرش ۵۰۰ کودک دارد. این کودکستان برای کودکانی ساخته شده است که والدین آنها در یک کارخانه ی تولید کفش در نزدیکی آن مشغول به کار هستند

روف گاردن کودکستان کشاورزی ویتنام

این کودکستان از بامی دایره ای با یک باغ سبزیجات در بالا و سه زمین بازی دارای حفاظ تشکیل شده است. روف گاردن ساده کودکستان کشاورزی ویتنام هدف معماران ویتنامی از ساخت این کودکستان، معرفی نمونهی اولیه ی طراحی یک مدرسه ی پایدار بوده است، جایی که کودکان یاد می گیرند چگونه خودشان مواد غذایی موردنیاز خود را کشت کنند.

معماران این کودکستان عقیده دارند که شهرنشینی سریع، کودکان ویتنامی را از  فضاهای سبز و زمین های بازی سبز و همچنین ارتباط با طبیعت محروم کرده ان کودکستان چالشی برای مقابله با این مشکلات است. سطح بام از چمن پوشیده شده است روف گاردن کودکستان کشاورزی ویتنام و انواع گیاهان برای ایجاد یک باغ بسیار زیبا مورد استفاده قرار گرفته اند. شیب این سقف به سمت دو طرف آن به آرامی کاهش می یابد و امکان دسترسی آسان به بام را فراهم می کند. روف گاردن ساده کودکستان کشاورزی ویتنام سپس به تدریج شیب افزایش می یابد تا کلاس های درس در دو طبقه قرار گیرند. ساختمان مدرسه با استفاده از مصالحی چون بتن، آجر و کاشی با قیمت نه چندان بالا و گران ساخته شده است روف گاردن کودکستان کشاورزی ویتنام .

پنجره های خارجی و داخلی ساختمان امکان بهره مندی از نور طبیعی و تهویه را برای كل ساختمان فراهم آورده اند؛ بنابراین باوجود آب وهوای گرمسیری خشن در این سه این مدرسه نیاز به سامانه های تهویه ی هوا ندارد .

روف گاردن ساده

با الگو برداری درست از اصول فضاسازی و محوطه میتوانیم پروژه های :

بازسازی خانه

دکوراسیون داخلی

طراحی روف گاردن

طراحی روف گاردن مدرن

بازسازی آپارتمان

بازسازی مدرن

ویلاسازی

ویلاسازی مدرن

محوطه سازی ویلا

فضا سازی ویلا

کار روف گاردن و فضاسازی خود را به مارون دکور سپرده و خود را برای روف گاردن خاص و رویایی آماده کنید ، پاسخگوی اعتماد شما خواهیم بود . جهت طراحی دو منظوره ، مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تماس ما تماس حاصل فرمایید .