ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

دکور

دکور ال سی دی

مارون در هر محیط بسته به متراژ منزل به شما پینهاد یک یا دو دکور را میکند که  ال سی دی یکی از همین دکورهاست معمولا،دکور ال سی دی چند مزیت مهم دارد که یکی از آن ها مرتب شدن آن فضای شلوغ و پر از سیم است که تمامی سیم های مربوطه را میتوان توکار کرد

، دکور ال سی دی می تواند فقط جنبه ی زیبایی ودکو راتیو بودن را داشته باشد و در بعضی موارد میشود که با کتابخانه،باکس های چوبی و دکورهایی کاربردی تر ترکیب شود که ضمن افزایش زیبایی محیط اگر کمبود فضا دارید از این قسمت بهرین بهره ممکن را خواهید برد.

 

دکور های جذاب و شیک

کناف lcd دکور

دکوراسیون داخلی مارون که از پیشتازان طراحی دکوورهای کناف می باشد پیشنهاد می کند شما هم خود را برای بهترین و دکوراتیو ترین دکور ال سی دی آماده کنید، اما چرا کناف؟ کناف را می توان بهترین متریال برای اجرا دانست زیرا در کمترین ضخامت ها قابل اجراست(نه توسط هر اکیپی) و از زمخت شدن و اشغال شدن کاذب فضا جلو گیری کرده ضمن آنکه طرح های مختلف بهمراه انواع افکت های نوری دکوراتیو درآن قابل اجراست که در نهایت امر زیبا ترین حالت ممکن را با توجه به سلیقه ی خود در منزل خواهید اشت.

دکور شیک و جذاب

دکور مبلمان

در محیط های بالای 100 متر امکان دار ما  به شما دکور مبلمان را پیشنهاد کنیم که دکو ر مبلمان معمولا پشت مبلمان یا میز نهارخوری شما را در بر میگیرد که همانند دکور ال سی دی دی می تواند فقط جنبه ی زیبایی ودکوراتیو بودن را داشته باشد یا در بعضی موارد میشود که با کتابخانه،باکس های چوبی و دکورهایی کاربردی تر ترکیب شود

دکور های شیک و جذاب

که شاید بتوان آن را یکی از متنوع ترین هادر سبک طراحی دانست و دست طراح کاملا در این نوع  باز میباشد.یکی از ارکان مهم  در طراحی و اجرا کناف دکوراتیو می باشد که با چوب یا ام دی اف یا با کاغذ دیواری و …. به همراه یه نورپردازی عالی ترکیب میشود و جلوه زیبایی به محیط شما خواهد داد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *