ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

اتاق خواب کودک

اتاق خواب کودک

از زمانی که کودک در زندگی پدر و مادر وارد می شود و پا به دنیای جدیدی میگذارد, به طبع نیاز های جدیدی را نیز با خود به همراه می آورد و این اسباب دردسر و دل مشغولی خانواده را بیش از پیش مهیا می سازد.

.یکی از مهمترین این دسته اتاق خواب نوزاد و کودک می باشد.بیشتر مادران به این نکته توجه می کنند.با توجه به پیشرفت علم پزشکی در زمینه روانشناسی این علم در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی نیز پیشرفت خوبی داشته و طراحی داخلی اتاق کودک نیز از این قضیه مستثنا نمی باشد.طراحی اتاق نوزاد می تواند بر روحیه کودک و یادگیری او از سنین پایین تر اثر بگذارد.

اتاق خواب کودک در دکوراسیون و طراحی سال ۲۰۱۶

اتاق خواب کودک

اتاق خواب کودک برای طراحی و دکوراسیون از بخش های مختلفی تشکیل می شود که شامل اکسسوار و لوازم جانبی اتاق و تازیینات می باشد.در بخش اتاق خواب کودک و نوزاد پرده یکی از مهمترین اجزای اتاق می باشد و از اهمیت خاصی برخوردار می باشد

اتاق خواب کودک در دکوراسیون داخلی و طراحی

اتاق خواب کودک

 

والدین همیشه سعی می کنند بهترین و مناسب ترین نوع پرده از لحاظ رنگ و جنس بهترین مدل برای کودک باشد.با توجه به تفاوت های ژنتیکی بین پسر و دختر و اختلاف روحیات دختر و پسر ,اتاق آن ها نیز باید متفاوت باشد.در زیر تفاوت های این دو را بیان می کنیم.

اتاق خواب کودک در دکوراسیون ۲۰۱۶

اتاق خواب کودک

دکوراسیون و طراحی اتاق خواب پسر:
یکی از مهم ترین عواملی که باعث تمایز اتاق خواب پسر از دختر می باشد.تمایلات پسر به برخی چیز هایی است که دختر به هیچ وجه به آنها علاقه ندارد.رنگ اتاق خواب نیز از مواردی است که باعث تمایز بین دختر و پسر می شود.

اتاق خواب کودک در طراحی ۲۰۱۶

اتاق خواب کودک

استفاده از وسایلی که پسر بیشتر به أنها علاقه دارد مانند توپ,ماشین اسباب بازی,موتور,کنسول های بازی و … که باعث ایجاد فضای بسیار صمیمی و گرم برای پسر بچه فراهم می شود.استفاده از رنگ های به نسبت تیره تر مانند آبی,زرد, قرمز و رنگ هایی در این توناژ برای پسر بچه توصیه می شود.

اتاق خواب کودک  در ساخت و ساز ۲۰۱۶

اتاق خواب کودک

دکوراسیون و طراحی اتاق خواب دختر:
یکی از مهم ترین عواملی که باعث تمایز اتاق خواب دختر از پسر می باشد.تمایلات دختر به برخی چیز هایی است که پسر به هیچ وجه به آنها علاقه ندارد.

اتاق خواب کودک در سال ۲۰۱۶

اتاق خواب کودک

رنگ اتاق خواب نیز از مواردی است که باعث تمایز بین دختر و پسر می شود.استفاده از وسایلی که دختر بیشتر به أنها علاقه دارد مانند عروسک,تابلو های جذاب و … که باعث ایجاد فضای بسیار صمیمی و گرم که با روح لطیف دختر بچه مناسب باشد فراهم گردد.

اتاق خواب کودک در ۲۰۱۶

اتاق خواب کودک

استفاده از رنگ های صورتی ,سرخابی,سفید و رنگ هایی در این توناژ برای دختر بچه توصیه می شود.