دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منزل در تهران با مارون دکور ، در این بخش راهنمای جامع شما خواهیم بود تا با صفر تا صد طراحی و دکوراسیون داخلی آشنا شوید و بتوانید بهترین تصمیمات را برای منزل خود بگیرید.
طراحی داخلی مربوط به طراحی اجزای اصلی ساختمان مانند سقف، دیوارها، آشپزخانه و دیگر بخش ها می باشد و دکوراسیون داخلی که به معنای آراستن و مرتب کردن هست مربوط به چیدمان محیط و جزئیات می شود، که هریک ازین دو باید با هماهنگی با یکدیگر طراحی شده و با اجرایی با کیفیت و اصولی منزل شما را از نظر زیبایی، جذابیت و کارایی به بهترین شکل نغییر دهد تا از محیط خود نهایت نهایت لذت را ببرید.

فقط این مهم نیست سبک منزل شما چیست خانه باید مکانی باشد که بتوانید در آن احساس راحتی و آرامش کنید تا زمان خود را با کیفیت بیشتری سپری کنید.
با یک طراحی داخلی عالی ، هنر تزئین و چیدمان دکوراسیون داخلی می توانید منزل خود را به محیطی دلنشین تبدیل کنید، ضمن آنکه باید تناسبی بین علایق خود و اصول معماری در منزل ایجاد کنید و با پالت رنگی جذاب ، زیبایی را در منزل خود به نمایش در بیاورید، انتظارات خود را بالا برده و با طراحان حرفه ای همکاری کنید تا در نهایت از نتیجه کار خود لذت ببرید،

در ادامه مهمترین مسائل مربوط به طراحی و دکوراسیون داخلی را با شما مرور خواهیم کرد .

دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی منزل خود را با مارون دکور خاص تر از همیشه تغییر دهید

عکس های این مقاله جنبه آموزشی خواهند داشت برای دیدن بخشی هایی از عکس های نمونه کارهای ما در زمینه بازسازی و دکوراسیون داخلی روی دکمه هایی که در ابتدا و انتهای مقاله برای شما گذاشتیم مراجعه کرده و کلیک نمایید، ضمن آنکه برای دیدن آرشیو کامل و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

دکوراسیون داخلی منزل در تهران

قبل از دکوراسیون داخلی باید با یک طراحی داخلی ایده آل منزل خود را مستعد یک چیدمان حرفه ای کنید

فضاها را می توانید به ترتیب از طریق سقف ، دیوار ، دکور یا در مواردی خاص پارتیشن های دکوراتیو دست ساز جداسازی و تعریف کنید (مخصوصا فضای ورودی منزل ) و ضعف های منزل را با تکنیک های طراحی و دکوراسیون داخلی از بین ببرید. سپس مطابق با سبکی که دل شما را برده سقفی زیبا و دیوار هایی جذاب در منزل ایجاد کنید که البته هر سبکی بنا به مشخه های خاص خود نکات مختلفی خواهد داشت که در ادامه مختصر به معرفی سبک ها خواهیم پرداخت و شما را برای اطلاعات بیشتر در مورد سبک ها طراحی و دکوراسیون داخلی به مقالات دیگر خودمان هدایت خواهیم کرد. 

برای آشنایی اولیه در مورد سبک های دکوراسیون داخلی ویدیو کوتاه زیر را مشاهده نمایید:

می توانید در دیوار اصلی خانه خود از طرحی خاص تر و کاربردی تر استفاده کنید .

دکوری که با توجه به سبک مورد علاقه شما ، ابعاد دیوار و کاربردی که مدنظر دارید طراحی شده باشد و زیبایی محیط شما را افزایش دهد.

طراحی داخلی منزل خود را بدست افراد متخصص قرار دهید و با اشتراک گذاشتن سلیقه خود یک خروجی دلنشین برای منزل خود داشته باشید.

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل در تهران

طراحی و دکوراسیون داخلی منزل

برای رسیدن به یک دکوراسیون داخلی ایده آل و ایجاد فضایی گرم وسایل خانه را به درستی هماهنگ سازی کنید 

هم از نظر نحوه قرار گیری وسایل به صورت اصولی در محیط ، هم رعایت فاصله ها (فاصله مکالمه ، فاصله تا تی وی ، فواصل رفت و آمد ، فواصل خالی مورد نیاز و فضای مربوط به اکسسوری ها ) ، هم از نظر رنگبندی ، و هم هماهنگی دکوراسیون با سبک اصلی طراحی داخلی منزل ، فضا را بهینه سازی کنید و به تک تک نکات اهمیت دهید تا در نهایت محیطی خاص داشته باشید که به این زودی ها از منزل خود آن خسته نشوید.

در درجه اول قبل از تهیه وسایل با یک طراحی داخلی اصولی فضاها را تفکیک کرده و برای هر فضا طرحی متناسب برای وسایلی که می خواهید تهیه کنید طراحی کرده و با نورپردازی خاص آن فضا را زیباتر و کاربردی تر کنید.

نورپردازی در طراحی و دکوراسیون داخلی

نورپردازی از مهمترین ارکان منزل بشمار میرود که باید در4 سطح مختلف به ترتیب از کم به زیاد بصورت هوشمندانه طراحی و مورد استفاده قرار بگیرد.

نورپردازی منزل

در نظر داشته باشید صرف نظر از آنچه همه در خانه ی خود نیاز دارند، نیازهای خانواده خود را اولیت بندی و یادداشت نمایید و در اختیار طراح خود قرار دهید و بهترین خروجی را از او بخواهید. 

شاید برای افرادی میز نهار خوری کاربردی نباشد پس باید بجای اشغال فضایی نا کارامد سعی کرد با طرحی جدید فضایی برای غذا خوردن این خانواده در نهایت زیبایی راحتی و آرامش طراحی کرد که کاربردی تر باشد.

یا شاید خانواده ای دارای رفت و آمد زیادی هستند و مهمان های زیادی را پذیرایی میکنند در این حالت طراح باید در چیدمان دکوراسیون داخلی فکر تمامی جوانب یک خانواده شلوغ را کرده و طرحی متناسب ارائه کند.

طراحی داخلی

در درجه بعدی باید لوازم منزل را مطابق با طراحی داخلی منزل تهیه کنید ، مثلا استفاده از مبلمان ال مدرن در فضایی کلاسیک نه تنها زیبا و اصولی نیس بلکه زنندست! فرش ، مبلمان ، نهارخوری ، میزها و کلیه لوازم باید در راستای سبک منزل باشند تا خروجی کار شما به نهایت برسد. برای همین پیشنهاد میکنیم از طراح منزل خود در تمامی مراحل مشاوره بگیرید.

ضمن آنکه سایز وسایل را باید متناسب با فضای منزل انتخاب کنید ، برای مثال در محیط های کوچک از مبلمان بزرگ استفاده نکنید یا فرش مکمل را خیلی کوچک یا بزرگ تهیه نکنید.

سپس هر وسیله را در بهترین موقعیتی که در منزل قرار دارید چیدمان کنید ، از وسایل بزرگتر و اصلی شروع کرده و سپس با وسایل کوچک تر و جزئی تر چیدمان را ادامه دهید و در این رابطه حتما از طراح خود کمک بگیرید.

زمانی که منزل شما متراژ کمی دارد از مبلمانی که پایه دارند و دارای ظرافت در طراحی هستند استفاده کنید تا منزلتان کوچک به نظر نرسد. تک تک وسایل منزل می توانند در بهتر شدن محیط شما تاثیر مثبت بگذارند.

دکوراسیون داخلی مارون

نقش رنگ در طراحی و دکوراسیون داخلی

پس از مدلسازی اصولی نوبت به رنگبندی می رسد ، جایی که یکی دیگر از مهمترین قسمت های دکوراسیون داخلی بشمار می رود.
ما طراح های زیادی دیده ایم که نمی دانند کدام قسمت ها باید با هم ست شوند! همکار عزیز!! البته که شمایی که در حال خواندن این مطالب هستید بی شک انتخابی صحیح تر از اکثریت جامعه خواهید داشت.
در کل اجزای اصلی طراحی داخلی باید یکدیگر ست می شوند (سقف ، دیوار ها ، کف ) ، و اجزای دکوراسیون داخلی با یکدیگر ، اما این دو می توانند در بعضی سبک ها از خانواده رنگی مشترک بهره ببرند.
برای مثال شما باید ترکیبی هارمونیک بین مبلمان ، پرده و فرش خود ایجاد کنید ( برای نشمین و پذیرایی ) ، و چوب ها و سخت افزار ها را باهم ست کرده و در جزئیات با جسارت بیشتر رنگ ها را اضافه کنید. این ست کردن می تواند استفاده از چند رنگی باشد که در یک خانواده رنگی تعریف می شوند هم می تواند به صورت متضاد با یکدیگر ترکیب و ست شوند.

رنگ در طراحی و دکوراسیون داخلی

دو راه پیشنهادی برای رسیدن به یک رنگبندی اصولی خواهید داشت ، اول آنکه با دیدن عکس های مختلف ایرانی و خارجی تم رنگی که دل از شما میبرد را پیدا کنید و به اطلاع طراح خود برسانید

راه دوم اینکه از طراحی خود بخواهید در دو الی سه رنگبندی مختلف بهترین پکیج پیشنهادی را مطابق سلیقه ای که تا کنون از شما دریافت کرده ارائه کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

یکی از مهم ترین قسمت هایی که در طراحی و دکوراسیون داخلی منزل تاثیر زیادی کی گذاری فضای تی وی روم است.

دکوراسیون داخلی تی وی
دکوراسیون داخلی تی وی روم
دکوراسیون تی وی روم
طراحی و دکوراسیون داخلی تی وی روم

از متریال و رنگ ها هوشمندانه استفاده کنید

از سفیدی ها و تیرگی ها به صورت هوشمندانه و مکمل استفاده کنید ، شاید در عکسهای ژورنالی و تبلیغاتی فضاهای کاملا سفید یا تیره را دیده باشید که در عکس اتفاقا جذاب هم به نظر میرسند اما در نظر داشته باشید شما برای بک گراند گوشی خود بازسازی نمی کنید بلکه فضایی برای زندگی کردن در نهایت آرامش و لذت می خواهید پس در مرحله اول از اغراق در استفاده از هر رنگی بپرهیزید.
و از رنگ های سفید و مشکی به اندازه ای که عمق کافی را ایجاد کنند و تعادل داشته باشند به عنوان بیس استفاده نمایید.
در مرحله بعدی با انتخاب یک مکمل عالی رنگ های خنثی منزل خود را متضاد کنید و ترکیبی زیبا از رنگ های خنثی و یک الی دو خانواده رنگی هارمونیک پیاده سازی کنید.
برای مثال دیوار و سقف سفید ، کف مطابق با سبک انتخابی ، استفاده از مبلمان با رنگ کارملی با سخت افزار طوسی یا استخوانی با فرشی که بیس آبی یا فیروزه ای ملو داشته باشد بایکدیگر تضاد دارند و جذابیت و احساس خوش آیند ایجاد می کند ، البته که این یک مثال از ده ها رنگبندی است که می توانید از آن ها استفاده کنید. با رنگبندی صحیح قبل از ایجاد بافت در محیط ، منزل شما غنی و دلربا خواهد شد.
ضمن آنکه استفاده از یک خط رنگی تیره در ترکیب با رنگ های زنده می تواند مکمل خوبی برای فضای آرام و جذابی که می خواهید باشد

از رنگ های شادتر هم در جزئیات خود استفاده کنید هرچند که پیشنهاد میکنیم کنتراست رنگ ها تند و بالا نباشد اما برای هر خانه وجود رنگ زنده بسیار لازم می باشد.

با رعایت اصول معماری در دکوراسیون داخلی به منزل ایده آل خود نزدیک تر شوید

از متریال های مختلف و رنگبندی جذاب ترکیبی ، هارمونیک با سبک طراحی و دکوراسیون داخلی منزل به میزان صحیح استفاده کنید تا بازدهی محیط بیشتر شود.

همانطور که میبینید این ها کاملا مطالب تخصصی هستند و طراحی و دکوراسیون داخلی نیازمند دانش ، سلیقه و تجربه می باشد به همین دلیل باید محیط خود را بدست طراحان حرفه ای دهید تا طراحی دکوراسیون داخلی شما خاص و جذاب جلوه کند.

خارج بحث زیبایی در انتخاب قسمتی هایی مانند مبلمان از پارچه ای با دوام و در عین حال راحت استفاده کنید مخصوصا اگر در منزل خود بچه کوچک دارید و از انتخاب رنگ هایی مثل سفید یا مشکی در مبلمان خودداری نمایید. در کل بهمراه زیبایی به دوام و کیفیت اجناس نگاهی ویژه داشته باشید تا در طول زمان زیبایی خود را همچنان حفظ کنند.

تک تک موارد گفته شده در این مقاله باعث افزایش بازدهی بصری و کاربردی محیط خواهند شد.

دکوراسیون داخلی معمارانه

نقش چوب در طراحی و دکوراسیون داخلی

استفاده هوشمندانه از چوب هم می تواند مکمل رنگی جذابی در منازل باشد ضمن آنکه چوب اصلی ترین عاملیست که به محیط شما بافت و گرما اضافه می کند. چوب را در بخش های مختلفی می توان بکار برد اما زیاده روی در بکار گیری از چوب در منازل هم نتیجه جالبی نخواهد داشت ، از مهمترین قسمتی هایی که از چوب می توانید در آن ها استفاده کنید می توان به کف ، دکور ، میزها و مکمل سخت افزاری مبلمان و قاب های عکس و قطعات هنری اشاره کرد.

پرطرفدار ترین سبک های طراحی و دکوراسیون داخلی

هر سبک المان ها وزیبایی خاص خود را دارد که در ابتدا شما باید با دیدن سبک ها مختلف متوجه شوید که کدام سبک را بیشتر می پسندید و طراح خود را در جریان قرار دهید تا طبق سلیقه شما بهترین طراحی ممکن را برایتان ارائه کند.

مهمتر این است که هر سبکی را که می پسندید آن اصولی طراحی کرده و در چیدمان دکوراسیون داخلی خود وسواس داشته باشید.

تک تک قسمت های منزل نیازمند توجه طراح می باشند ، برای مثال در اتاق خواب خود سعی کنید فضایی مناسب برای کسب برای آرامش بیشتر ایجاد کرده و برای تمامی وسایل خود قسمت هایی را طراحی کرده تا اتاق شلوغ و درهم به نظر نرسد و هر زمان به وسایل خود احتیاج دارید بتوانید به بهترین شکل به آن دسترسی داشته باشید.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

سبک مدرن

سبک مدرن یکی از محبوب ترین سبک های طراحی و دکوراسیون داخلی بشمار میرود چرا که برای انواع خانه مناسب می باشد. اگر محدودیت متراژ ، ارتفاع سقف و کمبود فضا دارید این سبک می تواند یک از سبک هایی باشد که انتخاب می کنید ، البته که این سبک مناسب لوکس سازی خانه های بزرگ هم می باشد.
استفاده از خطوط جسورانه در طراحی که هم میتواند کرو ، هم کیوبیک و هم خطوط صاف باشد از مهمترین مشخصه ی طراحی داخلی این سبک بشمار میرود و شما در رنگبندی محدودیتی نخواهید داشت و متریال ها با ترکیب با یکدیگر در این سبک معنا پیدا می کنند.
استفاده از خطوط طرح هایی که قرینه نیستند ، رنگ های خنثی و متریال های روز از دیگر مشخه های این سبک هستند که برای اطلاعات بیشتر می توانید مقالات دیگر ما که همین پایین برای شما لینک میکنیم را مطالعه نمایید.

سبک مینیمال

به طور خلاصه سبک مینیمال یکی از پر طرفدار ترین زیرشاخه های سبک مدرن است که مناسب کلیه منازل کوچک و بزرگ نیز می باشد و در آن در سادگی در اولویت قرار میگیرد.
استفاده از خطوط طراحی ساده تر و کیوبیک خطی تر ، استفاده بیشتر از رنگ های سفید و خنثی ، قرارگیری کمتر اکسسوری ها در دکوراسیون داخلی ، پنهان کردن جزئیات دکوراسیون داخلی در قسمت های مخصوص طراحی شده با حداقل بُعد  ، از بین بردن بیشتر شکستگی ها و گوشه های تیز و کرو های طبیعی محیط (مثل ستون ها و فرو رفتگی های و..) در طراحی ، از مهمترین مشخصه های این سبک می باشند که در نهایت خروجی های این سبک دارای حس آرامش و وایب سبکی خواهد بود ، البته که این بدان معنا نیست که شما با هیچ کاری نکردن در منزل خود سبک مینیمال خواهید داشت ، این سبک هم دارای کلیات و جزئیات خاص مخصوص به خود در طراحی و دکوراسیون داخلی می باشد که برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می تواند از مقالات دیگر ما در مورد این سبک بازدید نمایید.

سبک روستیک

سبک روستیک سبک خاصی است که در بیشتر مواقع در خانه های خارج از شهر و داخل طبیعت از آن استفاده می شود و المان اصلی این سبک استفاده از متریال های طبیعی مانند چوب ، سنگ است که در این سبک استفاده از شومینه ، رنگ های گرم زیاد ، شلوغی به سبک طبیعت بسیار رایج است ، ضمن آنکه می تواند با توجه به موقعیت خانه از متریال های بومی هم در ترکیب متریال های طراحی و دکوراسیون داخلی این سبک استفاده کنید که برای اطلاعات بیشتر در این مورد می تواند از مقاله ای که پایین این بخش برای شما لینک می کنیم استفاده کنید.

سبک کلاسیک

سبک کلاسیک یکی از قدیمی ترین ، غنی ترین و خاص ترین سبک ها در طراحی و دکوراسیون داخلی است که البته شرایط خاص خود را می طلبد تا بتوانید این سبک را به نحو احسنت اجرا کنید مانند متراژ نسبتا بالا ، سقف نسبتا بلند و البته شرایط مالی بهتر!
در این سبک جزئیات زیاد مکمل کلیات خواهند شد و نظم در خطوط طراحی و تقارن حرف اول را می زند ، اسفاده از رنگ های شاد خیلی در این سبک مرسوم نیست و برای رنگبندی محدودیت هایی خواهید داشت و بنا به سلیقه خود می توانید با اضافه کردن رنگ های طلایی و نقره ای به میزان کافی (نه چندان زیاد ) جلوه کار خود را بیشتر کنید تا لوکس تر به نظر برسد ، در دکوراسیون داخلی این سبک بر عکس مینیمال نگران شلوغ شدن محیط نباید باشید (البته زیاده روی هم نیازمند تخصص است تا نتیجه خروجی جذاب باشد)
در این سبک سقف و دیوارها هر کدام در طراحی قاب بندی شده و برای دکوراسیون داخلی مرتبط آماده خواهند شد و چوب یکی از مهمترین متریال هاییست در در طراحی و دکوراسیون داخلی این سبک استفاده می شود.

سبک نئوکلاسیک

سبک نئو کلاسیک امروزه جزء سبک های مورد علاقه افراد بشمار می رود و از سبک های مهم طراحی و دکوراسیون داخلی است.

 این سبک بر پایه سبک کلاسیک طراحی شده اما می توانید المان های مدرن در طراحی و دکوراسیون داخلی ، رنگبندی و جزئیات قرار دهید و نیازی نیست مانند سبک کلاسیک از جزئیات و خطوط بیش از حد و تقارن استفاده کنید. به عبارتی ساده تر مدرن سازی سبک کلاسیک را نئوکلاسیک می نامند.
در این سبک می توانید انواع رنگ های زنده را با رنگ های خنثی ترکیب کرده و از متریال های لوکس بیشتری نسبت به سبک مدرن استفاده کنید، باید توجه داشته باشید در طراحی داخلی و انتخاب وسایل و مبلمان در این سبک باید مواردی که دارای ظرافت در طراحی هستند استفاده کنید و رنگ های طلایی ، نقره ای و مسی می توانند در بخش هایی از محیط مورد استفاده قرار گیرند، در این سبک باید ترکیبی جذاب از المان های سبک کلاسیک و مدرن با یکدیگر بسازید که این مهم نیازمند استفاده از اکیپ طراحی واجرای حرفه ای خواهد بود تا در نهایت منزلی خاص و متفاوت داشته باشید.

طراحی و دکوراسیون داخلی در تهران

بهتر است کل پروسه طراحی و دکوراسیون داخلی را از طراحی تا اجرا و چیدمان توسط یک مجموعه انجام دهید تا در این پروسه به مشکل نخورید ، افرادی که سرخود اقدام به امری هنری و تخصصی مثل بازسازی و تغییر دکوراسیون می کنند در 99 درصد مواقع هم زمان هم هزینه بیشتری متحمل می شوند هم از نظر زیبایی و کارایی هیچ تناسبی بین هزینه ای که پرداخت کردند و منزلی که دارند وجود نخواهد داشت البته که انتخاب یک مجموعه اشتباه هم می تواند لطمه زیادی به افراد بزند.

به طور کل با مشاوره حضوری که افراد در محیط شما خواهند داشت می توانید فرق مجموعه ای که از تجربه و دانش کافی برخوردار هستند را از شرکت های پوشالی تشخیص دهید ضمن آنکه با بررسی رزومه و دیدن نمونه کارهای هر مجموعه می توانید تمیزی و کیفیت خروجی های آن ها را مقایسه کرده که البته باید این عکس ها شامل قبل کار ، حین کار و بعد کار باشند تا اطمینان بیشتری در مورد اکیپ اجرایی آن مجموعه داشته باشید، تا هم در زمان کوتاه تری این پروسه را طی کنید ، هم هزینه ای منطقی به نسبت کاری که می خواهید انجام دهید پرداخت کنید ، هم در نهایت از نظر زیبایی و کارایی از قسمت های مختلف منزل خود لذت ببرید.

بازسازی منزل

تقریبا هیچ خانه ای نیست که بتوانید بخرید و 100 درصد آنچه می خواستید را داشته باشد ، مخصوصا امروز با بالا رفتن قیمت خانه ها امر بازسازی ساختمان بیش از پیش مورد توجه افراد قرار گرفته که می توانند با هزینه ای بسیار مناسب تر نسبت به تغییر خانه ، برای خود محیطی ایده آل باب سلیقه افراد منزل ایجاد کنند.

بازسازی هر خانه می تواند جان تازه ای به سازه و افرادی که در آن زندگی میکنند ببخشد و بسیار از نیازهای شما را بهبود ببخشد و از نظر زیبایی و کارایی محیط شما را بشدت ارتقا دهد. پس بهتر است برای ساخت منزل رویایی خود دست بکار شوید تا کیفیت زندگی و روزمره خود را بالا برده و آرامش بیشتری را تجربه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازسازی حتما بخش بازسازی ساختمان ما را بازدید کرده و مطالب آن را پیش از شروع بازسازی مطالعه نمایید تا هم انتخاب های بهتری داشته باشید هم با صفر تا صد این پروسه آشنا شوید.

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه و کمد دیواری

آشپزخانه از مهمترین قسمت های منزل بشمار می رود و باید طراحی آن مطابق با طرح کلی منزل باشد، زیبایی کابینت آشپزخانه در جذابیت منزل بسیار تاثیر گذار است ، اینکه منزل شما در کل به سبک مدرن است اما کابینت ها کلاسیک اصلا اصولی نیست و جذابیتی نخواهد داشت.
کابینت آشپزخانه دارای کلیات و جزئیاتی بسیار است که هر کدام از قسمت های آن در خروجی نهایی تاثیر گذار هستند.
برای طراحی واجرای کابینت و کمد دیواری ها از مجموعه ای کمک بگیرید که در سبک های مختلف نمونه کارهای بی نقص و زیبا داشته باشد که ضمن رعایت اصول در طراحی و رنگبندی ، هم از متریال با کیفیت و با دوام استفاده کنند هم از نظر اجرایی کابینت ها تمیز و صحیح نصب شده باشند.
کمد دیواری ها را هم طبق نیازی خود از داخل طبقه بندی کرده و از عمق کافی آن ها اطمینان حاصل نمایید و مطابق با سبک طراحی داخلی منزل کمد هایی جذاب در منزل خود ایجاد کنید و در رنگبندی آن دقت بسیاری کنید چراکه تاثیر بسزایی در زیبایی اتاق خواب خواهند داشت.
برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه حتما از بخش طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه ما بازدید کرده و اطلاعات و نمونه کارهای ما بررسی نمایید.

نقش طراحی سه بعدی در شکل گیری یک دکوراسیون داخلی ایده آل

حتما قبل از شروع کار و هزینه کردن طرح های کامل سه بعدی محیط خود را با کیفیت مناسب از طراح خود بخواهید تا با خیال راحت تری پروسه بازسازی و تغییر دکوراسیون خود را شروع کنید .
طراحی سه بعدی حکم برنامه ریزی پروسه اجرایی شما را دارد که باعث می شود همه چیز بر مبنای آن پیشروی کند.
دیدن طراحی قبل از اجرا دید شما را گسترش داده و باعث می شود دید کاملی نسبت به محیط قبل از اجرا داشته باشید.
پیشنهاد می کنیم برای دکوراسیون داخلی و خرید وسایل هم بر خلاف اکثریت جامعه خودتان به تنهایی اقدام نکرده و با همراهی طراح حرفه ای اقدام به خرید وسایل متناسب با طراحی اولیه کرده و طبق اصول معماری منزل خود را چیدمان کنید محیطی عالی و رویایی مطابق با سلیق خود داشته باشید که در طول زمان زیبایی و کارایی خود را حفط کند و برایتان جذاب باشد.

با درخواست حضور کارشناس از طریق مختلف در سایت از طرف شما عزیزان، کارشناسان معمار ما در محیط شما حضور پیدا می کنند تا شما را باسبک های روز مختلف طراحی و دکوراسیون داخلی، نمونه کارها و متریال ها آشنا کنند، ضمن آنکه ضعف های محیط را به شما اعلام و ایده هایی را جهت بهبود عملکرد فضا ارائه کرده، و محدوده قیمت سبک های مختلف را راخدمت شما اعلام خواهند کرد تا در صورت موافقت پروژه وارد فاز طراحی شود و قسمت های اصلی در دو مدل طراحی می شود تا شما حق انتخاب بیشتری داشته باشید و پس از انتخاب نهایی عقد قرارداد صورت گرفته و در زودترین زمان پروسه ی اجرایی شروع خواهد شد. برای طراحی و دکوراسیون دخلی منزل خود با ما در تماس باشید.

از دیگر بخش های سایت ما در قسمت های خدمات و مقالات اختصاصی، دیدن کرده و منتظر دیگر مقالات ما در این زمینه نیز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *