ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

منزل خود را متفاوت و زیبا طراحی کنیم

طراحی منزل در ادامه مقالات گذشته نکاتی دیگر در راستای متفاوت شدن منزل شما:

استفاده از آثار هنری و نکات طراحی داخلی

معمولا یک اثر هنری زیبا توجه افراد را به خود جذب می کند.مانند یک نقاشی زیبا،مجسمه ی یک شخص تاریخی و یا خیالی،تابلو های رنگارنگ و…

با استفاده ی درست از آثار هنری میتوانیم یک فضای کلاسیک زیبا در خانه ی خود به وجود آوریم.البته دقت داشته باشید که اگر به عنوان مثال از یک تابلوی نقاشی استفاده میکنید،رنگ های به کار رفته در آن با سبک طراحی داخلی خانه ی شما و دکوراسیون داخلی اتاق شما همخوانی داشته باشد طراحی منزل .

استفاده از لوازم تزیینی مختلف

داخل هر خانه ای،گوشه و کنار خانه یک فضای خالی وجود دارد.برای استفاده ی بهینه از این فضا میتوانید از وسایل تزیینی مختلف استفاده کنید.مثلا می توانید برای زیبایی اتاق خود یا سالن پذیرایی از آباژور استفاده کنید.آباژور ها جنبه ی زیبایی خاصی دارند و می توان آن ها را کنار مبلمان خانه ی خود قرار داد.همچنین استفاده از شزلون هم زیبایی خاصی به اتاق شما می بخشد.

زمانی یک وسیله ی تزیینی به چشم می آید که در جای درست خودش باشد.به نقاط کانونی خانه ی خود دقت کنید.معمولا وسایلی که در نقطه ی کانونی خانه قرار می گیرند،بیشتر در معرض دید هستند طراحی منزل .

استفاده از مبلمان متناسب با سالن مورد نظر

سالن های پذیرایی دارای طرح های مختلفی هستند.برخی از آن ها به صورت مربعی هستند،برخی دیگر به صورت مستطیلی طراحی شده اند،بعضی از سالن ها به صورت ال انگلیسی طراحی شده اند و …