ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
تماس با ما: 02188754058

مقالات اختصاصی

انواع کفپوش

چوب ها داراي ماهيتي گرم هستند و از اين روي کفپوش هاي چوبي طرفداران زيادي دارند. انواع کفپوش ها در رنگ هاي مختلفي موجود هستند و بسته به جنس چوب بکار رفته در کفپوش ها،قيمتشان با يکديدکر متفاوت ميباشد.کفپوش ها معمولا روي زمين هاي بتني نصب ميشوند و بايد از لايه اي ضد آب و رطوبت در زير آنها استفاده شود.

کفپوش ها به تنهايي زيبا هستند و ميتوان درصورت تمايل از قاليچه هم روي آنها استفاده کرد.طرح هاي مختلفي در کفپوش ها بکار مي رود.برخي از آنان بصورت يکدست رنگ شده و طراحي ساده اي دارند و برخي ديگر داراي نقش و نگار هاي زيبايي هستند که بسته به نوع انتخاب شما دارد.

متاسفانه کفپوش هاي چوبي به مراقبت زيادي احتياج دارند و حساس مي باشند و با استفاده از روغن و واکس هاي مخصوص پوليش مي شوند تا هم زيبايي آنها حفظ شود و هم از آسيب ديدگي آنها جلوگيري شود.بايد به اين نکته هم توجه داشت که در انتخاب روغن دقت کرد تا موجب غير طبيعي شدن و بدشکل شدن کفپوش شما نشود.

انواع کفپوش

کفپوش لمينت:

اگر بودجه شما به حد کافي براي خريد کفپوش هاي چوبي نمي باشد ميتوانيد از لمينت استفاده کنيد.لمينت ها از جنس پلاستيک بوده و مقاومت بسيار بالايي دارند و از طرح ها متفاوتي برخوردار هستند.

لمينت ها جايگزين مناسبي براي کفپوش هاي چوبي بوده و داراي ضخامت و جنس هاي متفاوتي هستند.جنس ها بکار رفته در ساخت لمينت ها بگونه اي مي باشد که همان حس جنس هاي طبيعي مانند سنگ و فرش را به کاربر مي رساند.

انواع کفپوش

نصب لمينت ها بسيار آسان مي باشد و در نصب آنها از هيچ گونه چسبي استفاده نميشود و اين يک نکته ي مثبت و قابل توجه براي لمينت مي باشد.استفاده نکردن از چسب باعث مي شود که به بافت زيرين لمينت آسيبي نرسد و محلي براي جانوران ريز و کوچه ايجاد نکند

استفاده از کفپوش ميتواند طراحي داخلي منزل يا نحل مورد نظر شما را زيباتر جلوه دهد.

ما سعي کرديم تا در اين مقاله انواع کفپوش را براي شما عزيزان شرح دهيم. اميد داريم که از آن ها در دکوراسيون داخلي مورد استفاده شما قرار بگيرد.

انواع کفپوش