دکوراسیون داخلی مارون سعی دارد تا بهترین مسیر ممکن برای رسیدن به هدفتان در طراحی داخلی و بازسازی منزل و کلیه امور ساختمانی با بهترین هزینه و زمان ممکن را میسر سازد تا شما مشتری همیشگی ما باشید ، خدمات دکوراسیون داخلی مارون بسیار گسترده می باشد و کلیه مترال های  روز دنیا از کف تا سقف در حیطه ی کاری مارون در سراسر شهرهای ایران می باشد.

در این بخش کمی در مورد این  بیشتر توضیح می دهیم .

متریال های مختلفی زیر مجموعه ی امور طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و فضاسازی معماری وجود دارد مانند : سقف کناف ، کناف دکوراتیو ، دکور کناف ، گچ کاری ، تایل های ۶۰ در ۶۰ ، نورپردازی ، امور تاسیساتی، کاغذ دیواری ، رنگ ، کاشی ، سرامیک ، کفپوش پی وی سی ، لمینیت ، پارکت ، پوستر ، کابینت آشپزخانه ، کورین ، کمد دیواری ، دکورهای چوبی ، درب های ریلی ، درب داخلی ، درب ضد سرقت ، پنجره ،دیوارپوش ،سنگ ، کامپوزیت ، چوب نما ، شومینه ، فضاسازی و…. می باشد.

دکوراسیون داخلی مارونهمانطور که در بالا گفته ما کلیه متریال ها را پوشش می دهیم اما روال کاری ما متفاوت است، برای شما با توجه به سبک مورد علاقه دو مدل طراحی داخلی خواهد شد، و با توجه به سلیقه ، بودجه و طراحی داخلی مورد نظر متریال ها با محدوده قیمت و مدت اجرا پیشنهاد داده می شوند ، پس از آن با توجه به هدف کلی شما از محیط ، ضمن رعایت اصول و زیبایی معماری و طراحی داخلی رنگبندی کار تکمیل شده و در نهایت کار، بیشترین رضایت ممکن مشتری ، هدف اصلی و بی چون وچرای ماست.

دقت بفرمائید دکوراسیون داخلی مارون پیشتاز اجرای امور سقف کناف ، کناف دکوراتیو و طراحی داخلی مدرن می باشد و از بالاترین کیفیت در اجرا، درعین حال قیمت و زمانبندی مناسب برخوردار است ضمن آنکه طراحی داخلی های مارون با توجه به سلیقه و انتظار شما با بهترین متد های روز انجام خواهد شد ، به یاد داشته باشید که دکوری نیست که برای مارون قابل اجرا نباشد.

 

در ادامه به بررسی کوتاه و اجمالی پرکاربرد ترین متریال های ساختمانی خواهیم پرداخت ( توضیحات بیشتر در قسمت مقالات ):

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه محیط بسیارمهمیست ، چراکه که این فضا باید ضمن زیبایی طراحی داخلی و اجرای بی نقص آن ، دارای کارایی و ارگونومی مناسب باشد تا علاوه بر زیبایی، فردی که در آشپزخانه کار می کند از کارایی فضا ها و نحوه دسترسی و چیدمان محیط لذت برده و کمترین خستگی را بهمراه داشته باشد. کابینت آشپزخانه را با متریال های مختلفی می توان اجرا کرد ، انواع ام دی اف ، های گلس ، چوب ، ممبران ، پانل های سه بعدی و…. از جمله متریال های پرمصرف کابینت آشپزخانه می باشد. صفحه کابینت آشپزخانه بسیار بر زیبایی محیط تاثیر خواهد داشت ضمن آنکه باید از متریال مناسب برای این بخش استفاده کرد کورین ها از جمله بهترین متریال های مورد استفاده در صفحه کابینت آشپزخانه می باشد که جلوه دکوراسیون داخلی محیط را بالا خواهد برد ضمن آنکه این متریال طول عمر بسیار مناسبی را دراز مدت داراست،  مارون توانایی اجرای کورین منحنی را هم دارد.

دکوراسیون داخلی مارون

کناف

در مورد کناف را به طور کلی و جزئی در مقالات گفته ایم ، به اختصار کناف جایگزین گچ شده تا با همان رده ی قیمتی معایب مختلفی را در اجرای گچ کاری وجود داشت را برطرف کند ، از مهمترین مزایای کناف می توان به سرعت اجرا ، اجرای طرح های دکوراتیو ، عمق کم اجرایی (در سقف کناف و دکور شما می توانید در حداقل ۳ سانتی متر عمق هم کناف را اجرا کنید)، وجود پانل های رطوبتی و حرارتی وسیمانی (برای محیط های مخصوص)، ترکیب عالی با نورهای روز و… اشاره کرد، همانگونه که گفته شد تخصص مارون طراحی و اجرای بهترین دکورهای کناف با بالاترین کیفیت ممکن می باشد که متریال های مختلف را روی آن می توان استفاده کرد مثل : رنگ ، روکش ، پوستر ، کاغذ دیواری و… دقت بفرمائید که در هر محیط شما می توانید علاوه بر سقف کناف ، یک یا دو دکور کناف داشته باشید (مثل دکور ال سی دی ، که علاوه بر زیبایی، کاری متفاوت خواهد بود )

دکوراسیون داخلی شیک و زیبا

کاغذ دیواری

متریال های مختلفی در طراحی و دکوراسیون داخلی هستند که می تواند به کار شما زیبایی دهد یا از زیبایی کار شما بکاهد اما کاغذ دیواری نقش بسیار مهمی در این باب دارد که بسیار نیازمند مشاوره و دقت در انتخاب می باشد، کاغذ دیواری دنیای متفاوتی دارد ، بیش از ۱۰هزار مدل آن کشورمان وجود دارد که به جرات می توان گفت انتخاب درست آن می تواند بیش از هر متریال دیگری بر روی دیوار جلوه کند و ارزش طراحی داخلی فضای شما را با توجه به سلیقه و نیاز خود دو چندان کند. علاوه بر عوامل ظاهری مانند طرح و رنگ عواملی دیگری مانند بافت کاغذ ، میزان رفلکس نور و هارمونی سبکی آن با فضا می تواند در بیشتر زیبا نشان داده محیط مهم باشد ضمن آنه بهترین کاغذ هم با نصاب معمولی هیچ زیبایی نخواهد داشت و باید در انتخاب نصاب مطمئن بود . کاغذ دیواری با نصب اصولی می تواند طول عمر وکیفیت بسیار بالاتری از رنگ در دارزمدت داشته باشد .

دکوراسیون داخلی مارون

لمینیت

لیمینت ها در واقع نسل جدید پارکت ها هستند که بسیاری از معایب پارکت مانند وجود موریانه ، نصب با چسب ( که منجر به از بین رفتن کف زیرین خواهد شد) ، قیمت بالا ، به صدا افتادن و جیر جیر کردن را ندارند و با توجه به طرح و رنگ انتخابی مناسب برای استفاده در انواع فضاها می باشند.درچند سال اخیر لمینیت های ضد آب که واکس و پارافین مخصوص خورده شده که آب مستقیم با چوب در تماس نباشد وارد بازار شده که بین متری ۲ تا ۴ هزارتومان گرانتر از مدل های معمولی می باشد، دقت بفرمائید که نصب لمینیت هم همانند کاغد دیواری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید در انتخاب مجری دقت شود .

دکوراسیون داخلی مارون

نورپردازی

سقف کناف بهترین متریال برای ترکیب با نورهای مدرن و اصولیست، امروزه پیشنهاد می شود در کارهای مدرن از لوستر استفاده نشود و نورهای سقف و هیدن محیط را در چند حالت مختلف نورپردازی کند. نورهای دکوراتیو باید در کناره ها و دکور ها استفاده شود و کل فضا را نباید با لامپ های ال ای دی و… روشن کرد ، ترکیب نوری مختلف وقتی با اصول  و دانش طراحی داخلی نورپردازی شود شما ضمن داشتن نوری زیبا شبیه تر به نور طبیعی ضمن وجود نورهای دکوراتیو در هنگام مطالعه یا… از نور مصرفی خود لذت برده و احساس راحتی و آسایش بیشتری خواهید کرد، پس از نورپردازی محیط خود غافل نشوید…

 

دکوراسیون داخلی مارون